anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den,mam dotaz ohledně manželství a krize v nem. S manželem mam jedno nevlastní a jedno vlastní dítě. Poslední dobou se stále dozvídáme,ze mi od zacatku lhal ve všem. Ma problemy finanční,i ja je mam akorát téměř vyřešené. U nej se pořad načítaji další a další. Neumí to resit sam a jednou za tyden přijde,brečí ze chce abych o všem věděla,pomáhala mu. Pak zase otoci,nebude a nemusí mi nic říkat.bere si jednu půjčku za druhou,tvrdí ze nikoho nepotřebuje. Jeho rodiče uz mu pomohli co mohli a nejsou na tom Dobre finančně. Nemá ani čas na me a kluky,kdyz uz ma volno v práci,pomáhá kamarádům a ostatním co se Ho jen zeptají na pomoc,pry se mu to muže hodit. Kdyz řeknu ze to takhle nejde,rekne mi at se klidně odstehuju i s dětmi pokud se ja nezmenim. Čeká ode me pry,ze vedle nej budu žít,na nic se ho nebudu ptát a nebudu ho obtěžovat. Bojím se ho na cokoliv zeptat,kdyz chci neco resit vzdychne a začne rvat ze jsem slíbila ze budu mlčet. Problém je,ze pak přijde slabá chvilka kdy nas strašně miluje o všem mi chce sam říkat,chce se domlouvat,nikdy o nas nechce přijít,trvá to chvilku a pak zase jede na vlastní pěst. Tím ze si děla co chce me naštve a řeknu třeba ze si Nepreju aby jezdil pryč a chci aby byl s námi,vezme to opačný účinek a rekne mi proste jedu a ty můžeš říkat co chceš. Strašně se v tom topim,jsem chvíli šťastná pak nestastna.nemam kam jít a kdyz uz řeknu ze pujdu k otci ,pry jen slibuji a nic z toho. On me miluje ale mam se začít chovat normálně. Vařím uklizim jsem doma vše ma nachystané,nevim kde dělám chybu. Myslím si ze kdyz udělám co chce a přestaneme komunikovat oba dva,nemá to smysl uz vůbec. Dekuji

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

MIlá Katko, tento muž není dospělým mužem – chová se jako malé dítě závislé, jindy jako puberták… Pravděpodobně budete klidnější, když budete vědět, že jste sama za sebe a za děti. Protože jinak budete ve vleku jeho nevyzpytatelného a ohrožujícího chování. Chápu, že je to situace neradostná. Zkuste najít bezpečí pro sebe a děti, třeba i u táty. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.