anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobry vecer. Mam dotaz ohledne meho pritele a jeho expritelkyne s kterou ma triletou holcicku. Jsme spolu uz rok, ale stale mam pocit, ze jsem ta druha. Chapu ze pritel svou dceru miluje ale nesnasim jeho ex. Je to pres rok co spolu nejsou a ona je stale v centru deni jeho rodiny. Vsichni ji tam maji radi, vyíídaji se s ni atd. Ja mam pocit, ze neksem soucasti jeho rodiny. Jsem mlada a pritel je jen o sest let starsi. Miluju ho a on me asi take, ale vida se sw svou byvalou. Chapu ze kvuli ale ale resej spolu i jeho rodinu, mam pocit jako buch byla na druhe koeji. Byly spolu po dlouhe dobe na kave. Pritel dyz se vrtil byl uplne vysmaty. Pk si spolu jesy psali, jk bylo super se po dlouhe dobe nprmalne navit a ze to zopakuji. Zarlim. Jasne ze zarlim…porad mm pocit, ze by meli byt spolu. Ona ma tke pritele, al preci jen spolu byli asi 6let. Vubec nevim co mam delat, jestli se dal snazit a nebo se na to vykaslat. Dekuji z vase rady. Hezky vecer. TA DRUHA?

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá mladá, působí to tak, že to neustojíte… možná skutečně pro vás rodinný systém nevytváří v tuto chvíli místo, možná subjektivně… Když se holky v takové chvíli snaží, vyčerpají se, někdy se z nich stanou nenávistné macechy a prudící partnerky, protože se necítí jako první a milované… Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.