anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobry den, nevim z ceho zacit, je mi 33 a posledni pul roku se nepoznavam, mam navaly vzteku pak hystericky plac a po 5minutach jako by nic, a takhle par krat za den, nedokazu se ovladat, prestalo mne cokoliv bavit delam praci z pocitem nuceni, nechci chodit ven a mam dojem ze muj zivot ztraci jakykoliv vyznam, nikdy jsem nemnela psychyicke problemy vzdy jsem byla vesela pozyityivni ziva osobnost, ted vse vidim negatyivne jsem vvztahovacna a precitlivela, neverim lidem a ani tim nejblizsim, muzete mi, prosim, poradit co dal? Dekuji

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Tetiano, takhle nejde konkrétně říci, co s čím souvisí. Každopádně psychika o sobě dává vědět a volá: "zabývej se mnou." Existuje spousta knih, seminářů, psychologů, technik, jak začít se sebou pracovat tady a ted, popřípadě hledat souvislosti s minulostí.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.