anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobry den ,nevim jak zacit muj manzel pozadal o rozvod po deviti letech manzelstvi mame spolu tri deti holky,uz spolu nezijeme problem je ten ze vubec jse nedokazem domluvit ohledne nasich deti jak to vsechno bude dal.dekuji predem za odpoved Marketa

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Markétko, jistě chápete, že tu nenajdete konkrétní radu, jen obecnou info. Než vás rozvedou, je třeba vyřešit péči o děti. V té věci můžete začít na OSPODu při městském úřadu, můžete požádat o konzultaci u psychologa (třeba i u mne) – právníci jsou pak další instance… (často nevedou jednání smírčím způsobem, způsobí se boj a prodraží se to) Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.