anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, ráda bych znala váš názor na svého tchána (75 let). Tchán je velice cholerický, majetnický, naštve ho sebe menší maličkost, neustále křičí a sprostě nadává a to vše bez důvodu. Nikdo mu nemůže nic říct, hned začne křičet, nadávat a urážet. Na tchýni křičí neustále (i sprostě) ta mu neoponuje. Nejhorší je, že křičí i na vnoučata (sprostě), nesmí nic dělat, nikam chodit vše mu vadí. Začíná si přivlastňovat věci a vymýšlí si. Chtěla bych to řešit s nějakým odborníkem, ale nevím jak ho donutit tam jít. Budu ráda za vaši radu.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá neznámá, vy s ním bydlíte? Odstěhujte se. Jeho nezměníte. Nebudme naivní :) . Maximálně si zajděte s manželem do poradny, jak to ovlivnuje váš život… moderovaný rozhovor může ukázat více.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.