anonym Personál zeptal se před 2 roky

Zdravím, som prvačka na strednej a zatiaľ som vôbec nezapadla do kolektívu.. V januári máme lyžiarsky výcvik a ja musím už teraz dať záväzne vedieť či pôjdem alebo nie.. Nechcem tam isť nakolko som nezapadla do žiadnej partie a bojim sa že tam budem celú dobu osamelá ale na druhej strane by som sa tam mohla s niekym lepšie spoznať.. Čo by ste mi poradili? Ďakujem za odpoveď

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Teri, rozhodně se kolektivu neuhýbej… můžeš poprosit někoho ze školy (metodika primární prevence) zda by ti pomohly třeba tím, že se cíleně připraví aktivity pro kolektiv a navazování komunikace… Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.