anonym Personál zeptal se před 2 roky

Rozešla jsem se po roce a půl s přítelem. Jsem z toho úplně hotová. Teď mám strach že všeho. Vycházet z domu, navazovat vztahy. Radovat se. Mít kladne pocity. Bojím se, že v mém věku už si nenajdu nikdy nikoho. Bude mi 30 a nemám nic. Partnera. Vyhlídky na manželství nebo děti. Jsem opět na začátku a nemám sílu jít dál. Potřebuji pomoc

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Lily, tedy, vy jste si spustila negativní programy – je možné, že je někde hluboko v sobě cítíte, doporučuji najít cestu, jak je v sobě změnit – jedna z možností je technika KERP, se kterou můžeme spolu zapracovat – jinak si najděte jiné cesty práce se sebou. Kus inspirace můžete najít i v knize, jak si správně přát. Podívejte se do zrcadla a poskytněte té ženě v zrcadle povzbuzení, lásku, podporu, sounáležitost. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.