anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, studuji střední školu ve druhém ročníku, je mi 17 let a dostal jsem se do poněkud složité situace. Loni jsem v létě poznal jednu úžasnou dívku, prvně jsem si to neuvědomil, ale hodně jsem se do ní zamiloval. Ona to také podporovala svoji evidentní náklonností ke mě. Jenže když pak začala škola, tak zejména v novém kalendářním roce jsme se téměř neviděli, to až teď opět v létě. Byli jsme spolu jako vedoucí na dětském táboře, kde jsme si k sobě opět našli cestu, já jsem se už nějak cílevědomě snažil a ona si mou pozornost užívala a dávala najevo, že se jí to líbí. Problém je v tom, že má zaprvé přítele a zadruhé, že ji je 25 let, a tudíž ikdyz jsme ze stejného města, tak kvůli jejímu studuju se vidíme málokdy. Teď musím pořád přemýšlet nad tím, jestli mám zvolit jednoduchou metodu a prostě se o nějaký vztah ani nesnažit, nebo s ní mám něco zkoušet, ikdyz je to velmi složité a občas psychicky náročné… Cítím totiž, že právě ona je ta, se kterou bych chtěl strávit svůj život, protože když už jsme jednou někde spolu, tak si téměř dokonale rozumíme a vidím na ni, že mě nebere jen jako nějakého obyčejného kamaráda… Může podle Vás toto mě snažení přinést kýžené ovoce nebo bych to měl raději vzdát ? Děkuji

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milý Věroslve, víte, nejsem prorokyně… zázraky se dějí… ale působí to podivně – dívka je zadaná… platívala zásada, že do cizího zelí se neleze. Docela bych tento princip ctila. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.