anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobry den již delší dobu mám potíže , které nedokážu definovat jde snad o úzkost beznaděj zrada od blízkých příliš řeším otázku smyslu života , příliš nízké cíle již dávno dosažené žádné nové nedokážu se odpoutat od domova jít jen tak ven nebo do lesa uvolnit se myslím na to když nemohu a když mám volný čas ani si na to nevzpomenu mám prázdnou hlavu najednou jsem zestárnul zeslábl onemocněl a i když na to nejsem sám okolí mi nepomůže tím že mi poví to má každý neboj to přejde. je pro mne (co vždy pomáhal a úspěšně ostatním neumím pomoc sám sobě) , těžké přiznat si , že potřebuju pomoc od odborníka

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milý Luboši, čárky mezi větami by pomohly k lepší srozumitelnosti textu, víte? Jinak děkuji za zpověď. Rozhodnutí vyhledat člověka, od kterého budete čerpat inspiraci, tu vám mohu schválit. Najděte i moudré knihy, které vás zaujmou. Aby mohlo být zachováno proudění, je třeba zachovávat rovnováhu – dávej – ber. Proto se naučte i přijímat. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.