anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den . Nepotřebuji ani tak radu jako se někomu svěřit ,nebo se zblázním. Bydlím v panelovém domě v malém bytě s manželem dvěma dětmi a tchánem. Problém je v tom ,že žiji v obýváku a nemám úniku a žádné soukromí . Děti mají svůj pokoj a tchán má také svůj pokoj a já s maželem spíme v obýváku . Děda si sem chodí kdykoliv jakoliv a ani nezaklepe,a to jsem ho opakovaně o to prosila.Začal dělat i slušný nepořádek .Jsem na mateřské ,takže jsem doma hodně a začínám mít šílenou ponorku . Dokud jsem chodila do práce ,nějak jsem to zvládala,byla jsem hodně v práci. Ted , je to ,ale strašné .Děda je hodný, děti má rád , dokonce jim někdy i uvaří a pohlídá,když je potřeba ,ale … Když ho jen vidím ,bolí mě už žaludek.Pak jednou nesklipí prkénko na toaletě ,blbě pověsí ručník a ve mě se to vaří. Vím ,jsou to prkotiny , ale já z toho už mám žakudeční neurozu. Děkuji s pozdravem

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

MIlá Katy, děkuji za svěření. Držím palce. A přeju i čas pro sebe – odjedte třeba na noc do hotelu, čtěte si tam, dojděte si do vířivky – třeba dvakrát měsíčně. Také si můžete zavést každý večer společné poděkování za to dobré, co jste zažily. http://www.ceskatelevize.cz/porady/10169534665-partnerske-vztahy-aneb-navod-na-preziti/208572231000005-lide-kolem-vztahu-jak-resit-konflikty-s-nimi/ – najdět si někde na internetu (ivysílání nebo ulozto.cz) – inspirativní. Také meditace na uklízen emocí (stavte se…) Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.