anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den,nevím jak začít.Mam zdravotní problém v tom,že když se na mně někdo cizí dívá např. při psaní na počítači v práci nebo při jezení jídla rozetřete se mi hlava i ruce.Je to velmi nepříjemné a jelikož si toho okolí začalo všímat hodně se to v poslední době intenzivnělo. Začalo to asi před rokem kdy mi umřely v rodině dva lidé které byly moji velkou oporou i stres v práci mi přidával.Take se to podepisuje i na zdraví.Tento stres mně dovedl k tomu,že se vyhýbám společnosti a lidem a nebo pokud už někde musím dám si před odchodem skleničku abych se uklidnila.Hodne mne to trápí jelikož jsem kvůli toho přišla i o práci.K psychologové jsem se již chtěla objednat ale všude jsou dlouhé čekací lhůty. Předem moc děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Míšo, přišla jste o dva lidi, kteří byli vaší oporou a přišel třes jako projev nejistoty, zranitelnosti. Cesta k obnovení vaší harmonie je tedy aktivování opory, kterou jste vnímala v blízkých v sobě. Jsme totiž nositeli bezpečí, jen je třeba naučit se ho aktivovat. Je možné, že bude třeba ještě doladit vztahy se zemřelými. To vše bude třeba zprůchodnit do podvědomí. K tomu je třeba vhodná technika KERP . Pokud budete chtít, můžete se objednat.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.