anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, nedávno jsem přestoupila z prváku do prváku. Takže se seznamuji s novým kolektivem. Do třídy chodí jeden kluk (budu ho jmenovat spolužák). Nic k němu necítím,nelíbí se mi (ale není ošklivý) a vůbec se neznáme. Asi čtrnáct dní zamilovaná do známého. On to neví, ale teď k věci. Jde o to, že například koukám na televizi, najednou mi proletí z ničeho nic myšlenka spolužák. Začnu si ho představovat a hlavou se mi honí různé myšlenky. Ve škole se mi někdy stane, že se soustředím na výklad učitelky. Zase z ničeho nic myšlenka spolužák. Občas nám divné pocity ve třídě. Skončí vyučování, jdeme po schodech k východu a já ho hledám očima. Pokaždé, když mi naskočí nějaká myšlenka o spolužákovi, tak se snažím přemýšlet o něčem jiném nebo se nerozhlížet očima. Nevíte jestli je to v mé hlavě? Předem děkuji za odpověď

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Bětko, asi je to člověk, se kterým stojí za to se seznámit. Koneckonců, je to spolužák.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.