anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, už jsem Vám párkrát psala ohledně dcery. Je citlivá, pořádkumilovná a velmi čistotná…. Má komplikovaný vztah s otcem…je tichá…introvert… Ale jinak s ní nejsou problémy. Já bych tu pořádkumilovnost považovala za klad…i když někdy se mi zdá, že to až přehání….ona ale poslední dobou byla nějak zaražená….a včera mi řekla, že už ví, co jí je….a ukázala mi stránky OCD… Trochu mě to vylekalo – myslím si, že něčím takovým netrpí….ale nevím, jak ji mám přesvědčit… Je v pubertě…hledá se….a internet je v tomto poněkud špatný rádce… Jak ji mám ujistit, že je v pořádku? Byla i u psychologa – dříve kvůli vztahu k otci…ale byla jsem ujištěna, že je v pohodě….možná jen trošku citlivější… Co s tím? Děkuji za radu.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

MIlá Aji, hlavně se neděste. Dcera si sama přišla na to, že to trochu přehání s pořádkem. Když to bude chtít řešit, bude. Když bude chtít řešit vztah k sobě, bude. Nabídněte ji knihu Miluj svůj život. Máte své radosti i mimo vztah s dcerou?

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.