anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, ráda bych znala Váš názor a případně získala radu týkající se našeho syna. Je mu 8 let a již cca 3 roky hraje fotbal. Je šikovný, umí s míčem spoustu věcí (i sám trenér říkal, že je na tom technicky hodně dobře), ale na druhou stranu je hrozně nesmělý, neprůbojný, nemusí být středem pozornosti. Tyhle jeho vlastnosti se odráží v tom, že na hřišti není schopen předvést to, co skutečně umí. Sám říká, že se bojí, že to zkazí a že se na něj trenér bude zlobit. Snažíme se ho povzbuzovat, vysvětlovat mu, že když něco pokazí, že to nevadí, že se mu to určitě příště povede, ale bez výsledku. Vyzkoušeli jsme snad všechno možné, co nás napadlo, ale bez velkého úspěchu. Hledáme marně odpověď na otázku, jak mu zvednout sebevědomí, jak docílit toho, aby překonal obavy… Děkuji za jakoukoli odpověď. Teny

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Teny, poptejte se ho, zda by se chtěl zbavit toho strachu, který ho svazuje. Pak můžete se objednat (ke sportovnímu psychologovi pro děti) Po první návštěvě by se vidělo, jak efektivní by byla spolupráce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.