anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobry den, je mi 16 let. Jak se zda nejspíš prochazim pubertou a to mě strašně trápí. Jsem na sportovním gymnáziu mam trenink dvakrát denně a jinak se učím nebo spím protože sem unavena. Tohle všechno už mě strašně unavuje a nemam z toho radost. Poslední měsíc bych porad jen brecela a byla zalezla v posteli. No a do toho jsou tady taky kluci. Nikdy mi žádný vztah poradne nevyšel. Vzdycky se mi jenom někdo libi ale já jemu ne. I když si myslim ze nejsem nijak ošklivá a snažím se byt na všechny milá. Proste bych moc potrebovala někoho kdo by mě měl rad. Co mam delat? Dekuju za radu.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

MIlá Kfom, doporučuji rozvíjet vztah se sebou.Třeba tím, že si budeš psát deníček o tom, co cítíš, prožíváš… budeš rozvíjet lásku k sobě a věř, že postupně nějakého blízkého chlapce potkáš… Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.