Starší dotaz #534

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý deň, už dlhodobo mám taký problém…asi pred troma rokmi som prekonala ťažký rozchod a vtedy som začala uvažovať nad samovraždou.Pred tým som bývala človek čo mal rád život.Našla som si nového priateľa a je úžasný. Ale mávam také zvláštne obdobia kedy mám pocit že ma všetci nenávidia, mávam pocity úzkosti a je mi stále do plaču,myslievam na to že by som tu ani nemala byť, že tu nemám svoje miesto.Študujem na vysokej škole, som úspešná, ľudia okolo mňa ma považujú za sebavedomú a považujem sa za inteligentnú osobu a snažím sa to potláčať a nikomu o tom nehovorím,ale niekedy mám pocit že by som sa najradšej vyzliekla z kože, neviem si to vysvetliť. Vôbec si nedôverujem, bojím sa svojich reakcii a keď poviem niečo nevhodné veľa nad tým rozmýšľam a vyčítam si to.Vždy keď si nájdem nových priateľov mám pocit že sa pretvarujú a nemajú ma v skutočnosti radi. Strašne veľa rozmýšľam a nad všetkým.Bojím sa že priateľa stratím kôli tomu aká som… neviem už čo mám robiť…neviem či je to len prechodná zlá nálada alebo len depka… môžete mi nejako pomôcť?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Helka, mohu-li vás poprosit, přečtěte si odpověd pro Cally a P. – je v nich inspirace i pro vás. Budete-li chtít se objednat – studujete-li v Čechách, ráda s vámi budu spolupracovat. Přeji dost síly, odvahy, vytrvalosti…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.