anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, máme problémy v manželství už rok. Manžel jezdí pracovně pryč. Takže polovinu doby to nebyl. Máme dvě malé děti a jsme spolu téměř 20 let. Problém je v tom, že se oba uzavíráme do sebe a nikdy jsme problémy moc neventilovali hádkami. Teď je do toho zapojených zbytečně moc lidí (v rodině) a je na všechny vyvíjený tlak… Manžel chtěl dobu na rozmyšlenou, ale nevěděl jak dlouho a já pod tlakem pořád naléhala. Nakonec to skončilo tak, že prý má všeho dost a za ty roky se to v něm nashromáždilo a odešel ode mě, ne od dětí. Já bych ho chtěla zpět. On se pořád nechce o ničem bavit. Prý už bylo namluveno hodně a je to pořád dokola. Myslíte si, že i kdybychom si z odstupem měsíce co s námi není promluvili a nastavili si nějaké pravidla, tak se to dá zachránit nebo už to člověk nemá dělat? Děkuji za Váš čas co věnujete odpovídám těchto dotazů, mějte se hezky.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Maky, budete se muset zabývat sebou. On se nechce bavit, zařidte se sama. Spíše se smiřte s tím, že odešel. Slyšte, co vám říká. Nedelejte ze sebe závislačku. Více, než jsem vám odpovídala v září, poradit online nemohu. Spolupracujte v rovnání citů a myšlenek s psychologem. Můžete se zastavit. (přečtěte si i předešlé odpovědi) Působíte tak, že se cyklíte v nekonstruktivních myšlenkách a postojích…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.