Starší dotaz #535

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, mám takový problém. Když mám polykat pravidelně prášky vůbec si po chvíli nejsem jistá zda jsem tabletu polkla nebo ne. Takto beru hormonální antikoncepci. Vždy jdu, že si ji vemu, ale když si tak po půl hodiny chci vzpomenout, začnu váhat, jestli jsem ji polkla nebo jestli se mi to neplete s jiným dnem. Nevíte jak tento problém vyřešit? Už to bylo v takové fázy, že jsem po hodině šla a vzala si další tabletu HA a pak zase, takže sem během jednoho dne polkla "asi" 5 tablet antikoncepce. Vůbec si nevím rady a hlavně tím, že si nejsem jistá tak nejsem schopná spoléhat na její účinnost. Moc prosím o radu. Moc děkuju Eva

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Evo, co si na platíčko k pilulce napsat datum… Nejsem si však jistá, že se u vás nejedná o nějakou jinou nejistotu, obavu…, která by zasloužila pozornost. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.