anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, potřebovala bych radu.Již po několika zklamání ze vztahů ačkoliv jsem mladá (22), jsem se rozhodla před 2lety a kousek jít do vztahu.Byla jsem hodně opatrná, nevěřící nicméně po několika měsících mi můj přítel nejspíše už bývalý dokázal jak krásné je žít a že je tu pro mě a ne-li to, že náš vztah bude trvat dlouho či navždy. Trvalo to 2roky a 3 měsíce a před 2 měsíci bouchnul, byl čtvrtek a řekl, že si mám v pondělí sbalit věci a odejít, že takovou podrazačku jako jsem já doma nechce. Ke konci jsme se často hádali. Musím zmínit, že i během jedné hádky řekl at se sbalim ať odejdu, ale nakonec řikal ať si nic nebalim zůstanu s ním a že o mě nechce nikdy přijít. Pro mě byl náš vztah úžasný dokonalý moc jsem ho milovala a miluji stále. Nebo oba jsme se milovali. Já mám asi chyby, ale u něj je problém, že vůbec nechce nic řešit a komunikace z jeho strany vázne. Nejdříve bylo vidět, že toho lituje a napsal, že to ode mě nečekal, že bych opravdu odešla. Říkal jak má život na prd a že to mohlo být tolik a tolik roků. No jsou to 2měsíce po rozchodu kdy bydlíme odděleně já se stále trápím, brečím. Celou tuto dobu se scházíme, vídáme se a i spolu máme intimní vztah. Pořád se ozývá píše, volá mi, ale jsou i dny kdy se vůbec neozve. Ale dávám tomu prostě čas.On sice říká, že jsme kamarádi, ale když jsme spolu (obecně) stále se chová stejně jako když jsme spolu byli, dělá věci který dělal i když jsme byli ve vztahu. I jsem u něj párkrát spala během této doby a prožíváme spolu opravdu hezké chvíle. Když padne slovo o tom, že by jsme se dali dohromady , tak radši mlčí, ale když vidí, že mi je smutno vždy mě rozveselí. Dělá gesta, kterým mi dává najevo, že mě má stále rád, že by možná chtěl se mnou být nebo když jsme spolu chová se právě jako v tom vztahu, jakoby to bylo vše v pořádku přijde mi to tak a nebo jsem jen naivní a jen si to namlouvám? Opravdu nevím co si myslet a trochu mi přijde, že by možná chtěl, ale nechce se snížit tak nízko, že by po tom všem řekl, že mě chce zpět. Já bych moc chtěla s ním být i když má chyby, ale chtěla bych našemu vztahu dát druhou šanci. Myslíte, že je možnost, že se časem k sobě vrátíme? Já na něj nemůžu a ani nechci zapomenout nejde to, jediný co mám v hlavě je on a to jak to všechno bylo krásný. A už vůbec nechci být s někým jiným..Chci jen jeho, protože jenom s ním mi je tak hezky. Jsem zoufalá.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Leni, je to výzva naučit se být ve svém středu. Mohu vás naučit pracovat se svou energií – https://rovena.info/kognitivne-emocni-revitalizace-psychiky-kerp.html Když člověk ustojí sám sebe, může si lépe užít přítomnost, vztah, to co je… Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.