anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, prosím o radu, co dělat. Jsme už zoufalí. Před 2 týdny našel náš syn s manželem dědečka (tatínka) oběšeného. Byl to pro všechny šok, ale nejvíce právě pro ty dva. Manžel je silný a tak nějak se s tím vyrovnal, i když vím, že se tím bude ještě dlouho trápit a ten pohled na svého otce bude mít stále před očima, ale syn (3 roky) je na tom hůře. Sice jsme si mysleli, že bude v pořádku a brzo zapomene, tak od té doby s ním máme hrozné problémy. Večer odmítá jít spát, jakoby měl strach ze své postele, ze svého pokoje, ze tmy, chce spát jen s námi buďto na gauči a nebo v ložnici a ani tehdy neusíná dobře, v noci se budí. Tak jak rád chodil do školky, tak teď odmítá, dělá stejné hysterické záchvaty jako večer když má spát. Už si s ním nevíme rady a jsme zoufalí. Dětská doktorka mu předepsala Dithiaden. dětský psycholog nám řekl, že pokud s ním nebude komunikovat, tak nemá šanci pomoct.. ani my sami nevíme čeho se bojí nebo proč dělá takové scény. Můžete prosím poradit jak mu pomoct? Děkuji L.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

MIlá Lenko, asi bych pohledala např.: http://www.lsvj.cz 


Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.