anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, Potřebuji radu.. jsem studentka vysoke skoly a mam strasny strach jezdit tramvaji.. četla jsem, že existuje fobie z prepravy MHD a ve městě se bez tramvaje neobejdu.. dřív mi to vadilo jen trochu kdyz jelo moc lidí, ale teď se to stupňuje a mam pocity uzkosti, celá se začnu klepat, motá se mi hlava a chce se mi zvracet. Nemůžu to ovládat a nechapu ani příčinu.. nikdy se mi v tramvaji nic nestalo (ani se nevybourala ani me nikdo neprepadl prostě nic..) poradíte mi prosím co mám dělat.. Děkuji za odpověď s pozdravem Jája

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Jájo, budete se muset zabývat psychikou v širším slova smyslu. Po emailu to nestačí. Můžete začít trénovat náhled do vnitřního světa pomocí léčebné meditace. Info na mém webu… Technikou KERP … můžete trénovat meditace podle youtoube – a pak na konkrétní proměnu se zeptat u mne.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.