anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na nas vztah s manželem. Máme spolu jedno vlastní dítě a ja mam ještě jedno z předchozího vztahu. Od te doby co máme společně sítě se nas vztah zhoršil. Manžel se stará o obě dve děti,bohužel mi to pak ale vyčítá,ze jim dal najíst atd. Ke me se začal chovat neuvěřitelně neohleduplne,neustále rype a ponizuje me a kdyz se ohradim je vsechno moje vinná a ja se hádám. Před par dny me dokonce po několikáté vyhodil z bytu i s dětmi s tím ze chce konečně klid,ze hadkami se me snaží vystipat. Další den za mnou přijde abych zustala a Ze se nebudeme resit,pak zase ze me miluje pokud ja se změním. Pry je schopny se změnit jen pokud ja se sebou neco udělám. Domluvili jsme se,ze bude chodit jednou za čas s kamarády na ,,pivo” … ted po dlouhé době si šel sednout a pak sedel několik hodin v autě s tím,ze kamaradi jsou lepší nez ja ze se mu za mnou nechce. Prošli jsme díky němu hodne těžkým obdobím kdy jsem ho podrzela a on slíbil,ze bude vše jinak. Ale nic se nezměnilo,přijde mi jakoby si dokazoval,ze muže byt svobodný a zvládne to i beze mne. Jednou me miluje,pak mam jít pryč zase. Začalo se to tykat i děti,protože mne před nimi shazuje,říká jim jak na ne kaslu jen kdyz jim námaze chleba třeba. Chci se zeptat,jestli ma smysl v tom vztahu zůstávat,nebo ho poslechnout a jít pryč a čekat zda si uvědomí jestli nas opravdu,především me miluje. Dekuji

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Katy, mno. Je to takové nedůstojné dvou dospělých jedinců. Doporučuji poradnu, moderovaný rozhovor. Je možné, že byste mohli najít to, co je příčinou takové změny. Působí to, že každý prožíváte nějaké své frustrace a vzájemně si je jitříte… Nebudete-li pracovat na zlepšení, bude to na rozchod. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.