anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý večer, chtěla bych poprosit o radu. Před 3 lety jsem bojovala sama se sebou. V každé sebemenší stresové situaci jsem začala zmatkovat a tak nějak jsem vypla … + třesot prstů. Tehdy jsem nad sebou vyhrála a byl chvíli klid. Nyní se u mě začíná opět projevovat třes a další. Poprvé jsem nevyhledala odorníka protože jsem student a nemohu si jej dovolit a naopak při placení na pojišťovnu mi tato skutečnost zůstane zapsaná v papírech nadosmrti a mohlo by to ovlivnit mé budoucí pracovní uplatnění. Prosím o radu, co dělat. Předem za ni moc děkuji. S pozdravem

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Reni, já nechápu, o jakých papírech se bojíte. Ano, kdybyste šla do elitních jednotek, možná by se to někde objevilo, ale jinak to tak nechodí… Zaměstnavatel skutečně neví, zda máte hemeroidy nebo ne. Jděte :) Také existují psychologové v Poradně pro manželství a mezilidské vztahy v každém okresním městě.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.