anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, neskutečně nesnáším bývalou přítelkyni svého přítele, aniž bych k tomu měla důvod. Přesně řečeno, bezdůvodně na ní žárlím. Nevím, mě prostě štve už jenom to, že ona se s ním pořád baví, hrozně mě to rozčiluje. Asi je to taky tim, že párkrát sem si přečetla jejich zprávy, na což nejsem moc pyšná, ale on jí o mě píše jen negativní věci, když je nějaký problém,něco pěknýho jí o mě neřekne, a ona ho pak z tohohle přemlouvá, aby mě opustil. Nejvíc mě dostalo, když semnou nechtěl bydlet, ale mě to vůbec neřekl, řekl to jen jí, a já pak vypadam před ní jako úplná k***a, protože dělam, že co chce on není podstatné. My máme dost společné, obě kreslíme, máme rádi anime, a tak, jenže mě prostě hrozně štve, že ona je hezčí, má prsa, je větší, celkově. Hraje na kytaru, no já jsem prcek kterej má problém nakreslit postavy ( což se přítelovi děsně líbí, napsal jí že to má perfektní, mě řekně " hmm pěkný" když něco udělám), na kytaru sem se nikdy nenaučila, on se s ní i líp baví v těch zprávách, směje se tomu co napíše, moje zprávy mu nikdy nepřijdou vtipný. Nevadila mi do doby, stěžovat si nemůžu protože by se naštval že mu lezu do zpráv, ale už sem mu několikrát říkala že mi to vadí, že se s ní baví. Jeho to vůbec nezajímá. Co mám dělat?? Zkouším meditační cvičení – zkoušela jsem to včera. A dneska vidim zprávy, a jsem vzteklá jak nikdy. Přítel má totiž takovou hezkou vlastnost nechat si přihlášený zpávy na mým počítači.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Jackie, není pravda, že k tomu nemáte důvod – důvod máte velký. Tak nějak to působí, že s ní hraje nějakou hru – na chudáčka ? že ji nechává naději… nevím… Je otázka, co dává vám… jak se cítíte v tom vztahu… Máte možnost užívat si to hezké, co přichází k vám a nečíst zprávy… a máte informaci nějakou o tom, co tvoří… Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.