anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobry den, prosim o Vas nazor. Je mi 40plus, mam o generaci starsiho manzela, jsme spolu dlouho, mame se radi a respektujeme se, spolecne cca 20 let podnikame a spolu mame 10ti leteho syna. Bohuzel manzel je neovladatelny cholerik a syna vnima od narozeni jako sveho soka a posledni dobou ho doslova sikanuje. To zpusobuje pravidelne hadky mezi nami, ktere spatne nesu – strevni potize. Manzel se dokaze sam neustale vytacet a stresovat nas, ale nejen nas, posledni dobou slovne napada i uplne cizi lidi, staci mu malicherna pricina. Ovladat se pry nebude. Naposledy, zcela a naprosto bez priciny se rano pred svym odjezdem do zahranici sam vytocil tak, ze mi rekl, ze se chce rozvest. Den a noc jsem zila v tom, ze se rozvadime. Dalsi den zavolal, ze se snad tolik nestalo a ze mi dva spolu nemame problem a za vsechno muze nas syn. Rekla jsem mu, ze ty jeho nalady a stres uz nedavam, ze syn byl rano ve skole, zatimco on na me kricel a ze jsem ztratila duveru v budoucnost naseho vztahu. Vzal mi jistotu. Rekla jsem si o par tydnu na rozmyslenou. Mam se s nim rozvest? Predem dekuji za odpoved. Monika

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Moni, nepřijde mi to jako špatné řešení. Možná bych volila variantu rozstěhovat se… Je možné, že když nebudete spolu bydlet a budete jen spolupracovat na nutných věcech a užívat nějaké společné chvíle, choleričnost by se mohla dostat do útlumu. (samozřejmě můžete navrhnout spolupráci s psychologem) Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.