anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobry den, prosim o radu. Mam triletou dceru a bydlime v byte, navstevujeme babicku s dedou v nedalekem meste. Dcera tam jezdi rada, ale nedavno je zacala navstevovat i svagrova, ktera je zavisla na fetu. Trva to u ni jiz pres 15 let ( 4 roky byla v poradku, jen Marihuana a pracovala) po te je schopna okrast rodice i prababicku a toula se buh vi. Pak se ozve a tchyne ji pomaha jak muze… coz neni moje vec, ale spise se bojim o moji dceru,svagrova je rozmazlena a na moji dceru vzdy zarlila, vim, ze ji nema rada, i kdyz se umi dokonale pretvarovat. Ted tvrdi, ze je 2 mesice cista a pracuje. Jaky muze mit vliv styk me dcery s fetackou? Bojim se i toho, kde co provedla a v cem je namocena. Doma samozrejme tvrdi, ze za vse muzou ostatni a umi dokonale lhat. Bojim se i infekcnich nemoci co muze takovy fetak mit. Nevim jak se mam zachovat, zatim dceru k babicce a dedovi nepoustim, v pripade, ze tam svagrova je. Prosim o radu jak se zachovat. Svagrova umi rodice opit rohlikem, ja mam o ni urcite jine mineni.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá P., mno – připadá mi vaše reakce úzkostná … Tím nezpochybnuji to, že švagrová je osbnostně neharmonická.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.