anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den. Mám přítele,pořád opakuje jak me miluje,ovšem poslední dobou mám pocit, jako kdyby mu bylo úplně všechno jedno. Vůbec se nezabývá tím že mám třeba problémy,či když ke mě projeví sympatií někdo jiný(často to vysvětluje tím ,že mi věřit,že bych ho nepodvedla).Každopádně dost mě to trápí a nevím jak to mám brát . Bojím se aby to nebylo tím,že už mě tolik nemiluje . Nevím co s tím mám dělat,přestat se bát nebo zkusit s ním o tom nějak promluvit . Děkuji za odpověď S.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Sašo, nevím, co si mám představit pod tím "je mu vše jedno." Ptejte se, jak ho baví život, co mu chce dát… Je možné, že se dostáváte do reality každodennosti.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.