Starší dotaz #537

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Je mi 19 let a v poslední době mám problémy. V rodině je momentálně všechno vpořádku, vyrůstám u prarodičů, protože se o mě máma nemohla starat, měla schizofrenii a já se tak trochu bojím, že ji budu mít taky. V poslední době se nemůžu skoro vůbec soustředit, zapomínám hrozně moc věcí i banálních, hůř se mi učí, neumím se vyjádřit, nemůžu najít pro nějaký předmět název. Dříve jsem s učením neměla vůbec žádné problémy. Už si toho všimli i kamarádi. Chci se hlásit na vysokou školu, jsem v maturitním ročníku, takže opravdu potřebuju, abych se mohla na všechno soustředit, ale nevím, co s tím mám

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Karculicko, vaši obavu chápu. Cesta k řešení tohoto problému není na vysvětlení po "mailu". Přeju vám, abyste byla pro sebe tak důležitá a informace v té věci nepřestala hledat. Na osobní konzultaci se můžete objednat (v učebnicích řešení nenajdete). Přeji vám vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.