anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobry den, mam vztah rok a pul a nechapu co se deje, miluju svoji slecnu strasne moc a kdyz dojde na rozepri tak se nepoznavam, neumim uznat chybu a secko pretacim na ni..a dycky vseho lituju a strasne moc se stydim nechci tak byt…nezvladam slovni rozepre a pritom bych chtel vse resit v klidu ale staci par slov a jakkdybych to nebyl ja. Chtel bych to moc zmenit a resit vse v klidu a ne hadkama. Miluji ji a chci udelat vse abychom se nehadali a byly zas v pohode.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Objednejte se na konzultaci: principy partnerské komunikace a práce s emocemi v rozhovoru. Držím palce. https://rovena.info/kontakt-psychologicka-poradna-psycholog-nymburk-kolin-mlada-boleslav-stredocesky-kraj-html.html

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.