anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý večer,trvalo mi pomalu 5 let,než jsem se odhodlala někomu napsat. Před 4,5 rokama mi jeden člověk totálně změnil život,když mi zmrzačil doživotně moji tenkrát 5 měsíční dcerku. Těžce to snáším už skoro 5 let,mám po nocích a někdy i přes den strašné deprese,stavy úzkosti a beznaděje.Snažím se to dusit v sobě,nemám si o tom s kým popovídat. Mám občas sklony k sebevraždě,problémů mám víc. Prosím pomozte mi.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

MIlá Miri, k dobrému psychologickému zdraví patří schopnost přijmout život tak, jak se stal. Chápu, všechny ty pocity, které popisujete, je třeba s nimi pracovat. Proč si o tom s nikým nepovídáte..?.. to pomáhá. Také to můžete vypsat. Začněte spolupracovat s někým, s organizacemi, které sdružují rodiče postižených dětí, s psychologem… držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.