anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, nevím co se semnou v poslední době děje ale je mi ze sebe samotné špatně přijdu si hloupá, bezcenná, zbytečná, nic se mi nechce z ničeho nemám radost. Každé ráno se mi vstává hůř a hůř. Nechce se mi chodit mezi lidi a přetvařovat se jak je všechno v pořádku. A i když někdo pozná že se něco děje nemám chuť se s ním bavit. Všechno se kazí, nic není dobře v ničem se mi nedaří ve vztazích ve škole v rodině. Ale není to ze strany ostatních ale z mé. Například teď jsem se začala vídat s opravdu skvělým klukem. Nepříjdu si pro něj jako hezká holka tak od toho raději utíkám. Nevím co dělat. Každý večer co jdu spát doufám že už se neprobudím.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Markétko, deprese s nedostatkem sebelásky. Lékař – antidepresíva… Kozlík lékařský Knihy: Miluj svůj život, Osobní síla Relaxace: poslouchat se zvařenýma očima https://www.youtube.com/watch?v=lpSv91OAY3s – delší https://www.youtube.com/watch?v=OI9tgB5n5Lw – krátké https://www.youtube.com/watch?v=JNsGDZ_5IaM – sebeláska Doporučení: zamilovat se do energie života. Někdy se třeba za mnou stavit… Držím palce

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.