anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den. Moc bych potřebovala poradit se vztahem mezi mnou a partnerem. Je tomu deset měsíců co jsem po Cca tříletém vztahu potkala přítele, kterého jsem neviděla asi deset dnů. Šel v obchodním centru s jinou ženou, po té přiznal nevěru. Do dnes tvrdí, že mezi nimi k ničemu vážnému nedošlo, bohužel ona slečna tvrdí opak. Vše jsem nějak překousla velmi těžko, ale kvůli synovi 2,5 roku jsem to chtěla zkusit. Nyní jsem zjistila, že příteli chodí e-maily z seznamky, kde se lidé seznamují jen za účelem nezávazného sexu. Přítel mi tvrdí, že se nikde nepřihlašoval a že mě miluje, což mi ostatně říkal před nevěrou i po ní a mimo jiné i té slečně říkal totéž. Příteli je 43 let mě 36 let. Měla bych odejít z tohoto vztahu, ale zatím to nedokážu a nechápu v tom ani sama sebe. Děkuji za jakoukoli radu.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Jani, odejít a potkat dalšího nespolehlivého nebo být sama? Asi byste měli přijít společně :) .

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.