Starší dotaz #54

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o radu. Můj přítel byl již ženatý, a to šťastně. Jeho žena zemřela téměř ze dne na den, praskla jí aorta. Po několika dnech v komatu lékaři konstatovali, že jí nelze pomoci, a že potřebují jeho podpis jako manžela, aby ji mohli odpojit. Po něolikahodinovém přemlouvání lékařů přítel nakonec podepsal. Bude to už pět let, co se tato nešťastná událost stala. On trpí silnými výčitkami, v noci nemůže klidně spát, vidí onu scénu z nemocnice, kdy jeho ženu odpojí od přístrojů, stále se mu vše vrací. Snažím se mu nějak pomoci, může se mnou o své ženě kdykoliv mluvit. Mám však pocit, že jeho pocity viny potřebují odbornou pomoc, já si už nevím rady. Ráda bych Vás tedy poprosila, jak pokračovat dál. Děkuji za radu, Jana, Praha.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Vzhledem k tomu, že mozek je velmi složitý orgán a centra jsou propojená, nelze tuto souvislost vyloučit. Není však dané, že ten, kdo má dyslexii má i špatnou prostorovou orientaci. Přeji příjemné prožitky při malování…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.