Starší dotaz #540

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobry den, Tenhle problem me trapi jiz nekolik let a rad bych vedel, co delat, abych se dokazal s timto problemem vyrovnat. Vzdy, kdyz poznam zenu, ktera o me stoji, tak si ji ze zacatku vubec nevazim.Pak vsak prijde doba, kdy poznam jaka je,ale uz je pozde.Potom delam zoufale veci, abych to vse vratil zpet, ale nejde to.Tezko se s ti srovnavam a nedokazu myslet racionalne. Co bych mel delat? Dekuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milý Ondro, bylo by dobré lépe prozkoumat mechanismus, který vede k tomu, proč si ženy, která o tebe stojí nevážíš… opravdu toho o vás vím příliš málo… mmj. muž je lovec…. Na konzultaci samozřejmě zajít můžete…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.