Starší dotaz #541

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Jeste k memu predchozimu dotazu. Vic me trapi to, ze to vse poznam az je pozde.Kolikrat je ta divka mila a sympaticka, ale ja, jako bych hledal duvod proc s ni nebyt.Ted se mi to stalo asi pred pul rokem.Potkal jsem jednu slecnu, stravili jsem spolu vecer, ona se do me zamilovala, ale ja bych chladnej.Mela pritele, ale byla ochotna se kvuli me s nim rozejit.Jenze, ja to vse ignoroval a nechal ji byt.Ted ma spokojenejsi vztah nez mela pred tim.A ja jsem zjistil, ze bych s ni byl nesmirne stastnej.Jsme v kontatku, ale jakmile zabrousime na nas dva, je problem.Nedokazeme se o nem bavit.Vime oba, ze nam na nasem vztahu, pratelskem, zalezi, ale vzdy to dopadne katastrofalne. Muze te poradit.? Dekuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milý Ondro 2., v tomto příběhu mi tvé prožívání na začátku nepřipadá neobvyklé… přej ji hezký vztah a ty se rozhlížej po světě jako když se rytíř rozhlíží ze sedla koně po rynku… a dívej se nad hlavy slečen – u některé zazáří hvězdička…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.