anonym Personál zeptal se před 2 roky

Ahoj je mi 13 let a mám potíže zvládat stres podle mě je spusobeny častou psychickou zátěží které mě vedou až k breku v tmavém koutě máma chodí do práce velmi brzo a vrací se když já spim nikoho jiného doma nemám kromě morčat a činčily kamarádi bydlÝ v centru prahy a tak se moc nevídame chtěla bych se zeptat co by mi po mohlo spíš bych domova jestli by bylo dobrý POŘÍDIT si psa nebo ne

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Mila An, chápu, že to jsou dlouhé dny a nechápu, že to máma má tak… nebo chodíš spát v 19h? To fakt není dobré… Prober s mámou, jestli je to skutečně takhle nutné… zanedlouho budeš dospělá a už spolu tolik nebudete… Pes by nebyl špatný. Co děda, babi…?

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.