anonym Personál zeptal se před 2 roky

Když se na to kouknu z dlouhodobého hlediska, troufnu si říct že vyrovnaný jsem, a vím co chci. Momentálně ale nejsem úplně OK, díky současné situaci. Ono ten příbeh má i pokračování. Ve skratce: Zavolala mi asi po dvou týdnech v sobotu ráno v 4:30. Že byla v centru s kamarádkama, a připletly se tam nějakí cizinci, a měla jen tři sklenky vína, ale moc si toho nějak pak nepamatuje, neví kde jsou holky, a má strach, tak jestli bych nemohl přijít. Bál jsem se o ní, tak jsem za ní šel. Držela mou ruku celou dobu od chvíle co jsme se potkaly, chtěla se projít, pak ale byla unavená, tak že jestli by nemohla spát u mě. Vzal jsem jí k sobě, chtěla až jí obejmu zezadu, a usla. Když se pak vzbudila, byla ještě v pohodě, tulila se, ale chtěla rychle odejít.. poděkovala, políbila mě, a řekla že si napíšeme.. neozvala se, tak jsem jí zkusil napsat já, jestli se po pátku už cíti líp, a jestli volala holkám, co se vůbec stalo.. žádna odpověď, opět blokace. Nerozumím hlavně tomu, že mi tá žena stejně chybí, a chci být s ní v kontaktu. Kontaktovat jí však nekontaktuju, přál bych si ale aby to udělala ona. I když vím že tady něco nehraje. asi bych měl zájem Vás navštívit, potřebuju to ze sebe dostat. Hezký den a děkuju za odpověď.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Milane, Michale. moje odpověď zůstává zhruba stejná jako před pár dny neb ani ve Vašem příběhu nic převratného… Než se ještě stavíte, kde podrobněji probereme Vaši vazbu/závislost a zkusíme najít možnost uvolnění, promyslete prosím, proč zrovna po ni tak toužíte, čím Vás lapila? Budu se těšit a nedejte se.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.