Starší dotaz #543

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Asi jsem si život představovala jinak, měla jsem plány, mít rodinu, hodně dětí!! Jenže se s manželem pokoušíme o dítě aspoň jedno umělým oplodněním, protože po dvou letech snažení byl zjištěn problém. Máme za sebou pátý pokus a z toho tři za posledních půl roku a dva úspěšný, bohužel jen do tří měsíců. Přestává mě bavit život, manžel mě vadí víc a víc a navíc jsem se seznámila s kamarádkou homosexuálního zaměření, je mi s ní dobře, má dvě děti, které bych s ní mohla společně vychovávat a cítím, že to chci. Ničí mě jen to, že ublížím manželovi, který o situaci už ví a taky rodině, která mě nejspíš zavrhne a nepochopí. Poprvé v životě mám dojem, že nervově padnu na úplný dno, neboť už teď se sotva držím na nohách.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

MIlá Kaťo, prožila jste opravdu bolesti, které by bylo třeba ošetřit, poplakat si u dvou hrobečků, smutek tam postupně složit a zvednout hlavu směrem k Životu. Mám pocit, že samotné se vám to bude dělat těžko – nechcete se stavit tady? Je dobré dělat věci tak, jak cítíte – je to váš život a vy ho naplnte dle nejlepšího vědomí a svědomí. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.