anonym Personál zeptal se před 2 roky

Můj problém je hodně zvláštní. Jsem s přítelem už hodně let. Když jsme spolu začali chodit tak asi po půl roce mě několikrát podvedl s jednou slečnou. Samozřejmě jsem se to dozvěděla. Byla jsem nepříčetná, neštastná, no prostě jak to normálně bývá po provalené nevěře.Zůstali jsme spolu. Když on ale pořád dělal blbosti. Když jsme byli společně u přátel, například zmizel bez toho, aby cokoliv řekl. Byla jsem naštvaná v ten moment a brečela jsem. Jeho bratr mě utěšoval. Takhle to bylo víckrát a já jsem najednou zjistila, že jsem se do jeho bratra asi zamilovala. Nakonec jsem se chtěla rozejít s přítelem a řekla jsem jeho bratrovi jak to cítím. Nakonec to dopadlo tak, že po delší pauze jsme se s přítelem vrátili k sobě, ale já jsem si uvědomila, že zase přemýšlím nad jeho bratrem. Co mám dělat? Mám se s ním rozejít a najít si jiného chlapa nebo co mám dělat. Zůstat ním a doufat, že to přejde (už to tak cítím asi tři roky)? Cítím se špatně a nevím, jak to mám dál řešit. Děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Terko, víte, že myšlenky můžeme ovládat? Jaký vztah máte se svým partnerem? Ve vašem psaní mi chybí příliš informací, než abych se kompetentněji vyjádřila. Můžete zajít na konzultaci, abychom situaci probrali adresněji. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.