anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den. měl bych několik otázek a byl bych moc vděčný, když mi odpovíte, poradíte. Problém mám se svou přítelkyní (26let). Jsme spolu rok a žijeme spolu 3 měsíce. V našem vztahu je v sexu ona ta aktivnější. Vyžaduje sex téměř každý den, někdy i vícekrát. orgazmu dosahuje pokaždé a někdy velmi brzo, třeba i po minutě intimního styku. Má ráda, když se může předvádět. Po půl roce jsem v našem vztahu zjistil že je v kontaktu s několika muži. Tento problém jsme společně vyřešili s tím že už se to nebude opakovat, že si uvědomuje že je to špatné a že udělá vše pro to, aby náš vztah pokračoval. Po dalším půl roce se přistěhovala z Prahy za mnou do 100 km vzdáleného města. Opustila kvůli mě práci, přátelé, rodinu. Společně žijeme 3 měsíce a já přišel na to že je mi nevěrná (minimálně 2x). Přítelkyně to po nekonečném lhaní přiznala. nedokáže vysvětlit proč to dělá. Ví, že je to špatné a pokaždé toho prý lituje. jsem přesvědčený, že mě miluje. Je schopná udělat cokoliv, abychom zůstali spolu. Prosila mě ať jí pomůžu, že o mě nechce přijít. Sama si přiznává, že má velký problém a chce ho řešit. objednala se do Psychologické a sexuologické poradny. I když je to pro mě velmi bolestivé, tak se snažím její problém pochopit a pomoct ji. na nevěru jsem přišel před týdnem. Zatím žijeme společně, ale nevím jak se mám chovat? Ja bych se chtěl zeptat: Zda se to dá léčit? Jak? Jaká je úspěšnost vyléčení? Jak dlouho léčení trvá? Může se problém u ní objevit znova po ukončení léčby? Přestože ji velmi miluji a ona mě, máme jinak krasný spokojeny vztah, tak bych rád znal odpovědi a předešel dalším bolestivým překvapením. Myslíte že máme šanci? Děkuji s pozdravem hezkého dne …

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milý Velvet, šanci máte určitě. A co si myslíte, že se bude léčit? Co vy budete dělat se svou bolestí? Jděte do poradny s ní.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.