anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, trápí mě už dlouho moje minulost,jde o to,že v 15 letech jsem poznala kluka ,do kterého jsem se zakoukla,ale v té době nebyl jediný.Díky němu jsem poznala jiného kluka,jeho kamaráda,který si se mnou začal psát,nic jsem o něm nevěděla,ale po delší době jsme se více poznali a jeden den mi mě požádal o venek. Prostě jsme si dali sraz a měli jsme být venku,jenže on přišel s tím,že půjdeme k němu domů..a tady začína ten problém. Poté co jsme dorazili do jeho pokoje,odložili si věci tak se více méně na mě vrhnul,začal mě objímat,říkat lichotky a snažil se mě políbit,jenže já jsem vše odmítala,kvůli tomu že jsem byla zakoukaná do jiného a navíc jsem s ním prostě nechtěla mít nic společného. Bohužel on si mě položil na postel a začal svlékat,bránila jsem se a odmítala,on to chápal ale i tak pokračoval. Hned jsem pochopila,že mu jde jen o to jedno a šlo mu o to už od začátku. I přes to že jsem se bránila tak jsem na jeho posteli skončila nahá a on se pokoušel o to jedno. Nakonec to dopadlo tak,že se do mě dostal. Byla jsem tak vystrašená,ale zároven jsem to jaksi neřešila. Jediné štěstí bylo,že to víme jen my dva a nikdo jiný…můj problém je v tom,že pokud si na to jen vzpomenu tak mám nepředstavitelný odpor k sexu. Mám už třičtvrě roku přítele a ten o všem ví. Spíme spolu ale jen málo kdy,kvůli tomu že mě to pořád sužuje a často dostávám záchvaty deprese a pláče. Ndokážu se s tím vyrovnat a nevím jak dál. Děkuji

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

MIlá Katko, doporučuji abreaktivní terapii. Můžete se objednat. Víte, že se jednalo o znásilnění a bylo to vhodné nahlásit? To nebylo tvoje selhání, ty se nemáš za co stydět – on se zachoval jako násilník. Ten pacholek nedostal lekci. Nevím, proč říkáš, že bylo štěstí, že jste to věděli jen vy dva. Bohužel se tak může chovat k dalším.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.