anonym Personál zeptal se před 2 roky

Prosím pomoc ! Mam 14 rokov a jeden menši YouTuber mi raz napisal že mi niečo ponukne ani neviem čo to bolo ale musela som mu ukazať moje intívne partie ako sex video chat potom mi povedal že dobre ale že mi tie veci neda povedala som ti dobre ale na dalši týždeň mi napísal znova že ma moje video a že to dá na socialne siete takže som to musela urobiť znova a furt mi písal nech som si vymyslela čokoľvek a aj dnes mi písal hneď som ho zablokovala ale stále sa mi vyhráža prosím poradíte mi čo mam urobiť ? viem že mam malo rokov ale mam takýto problém Ďakujem za odpoveď .

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá MMíšo, historii ukládej a požádej rodiče, abyste došli podat oznámení na policii. Nemusíš se stydět – zkušenosti získáváme všichni – a věř, že můžeš pomoci k nalezení lumpa. Fakt – nedej se.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.