anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobry den, rada bych pozadala o radu a doporuceni co delat. Mam velke vykyvy nalad a nejvice to odnasi muj pritel. Jeden den jsem v pohode, mila a ten druhy jsem na nej zla a protivna (dokonce bych v tu chvili chtela bych i sama a je mi vse jedno) a za chvilku jsem zase v pohode. Takto se ale chovam jen k nemu, na okoli jsem porad stejna. Nikdy mi neublizil, delal pro me vse, ale tyhle me stavy, vecne hadky, zmeny nalad ho uz unavuji a ma toho dost. Uz se ke mne take chova jinak, protoze jeho domlouvani a ustupovani na me nemelo zadny vliv. Prijde mi, ze neumim byt stastna. Poradite mi co s temito stavy delat? Zadne prasky neberu, ani se s nicim nelecim. Zkousela jsem ruzne caje a bylinky, ale nic mi nezabralo. S byvaliyyym pritelem jsem to mela podobne a nerada bych, aby to meli stejny konec. Dekuji

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Andy, chtělo by to podrobnější rozbor vnitřních pocitů… zkuste si v nich pohloubat můžete na psychoterapii – a meditaci na youtoube – v posledním měsíci jsem sem dávala nějaké odkazy vhodné. Vhodné je třeba propojit psychoterapii s léčebnými meditacemi – můžete se zastavit.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.