anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den,mám problém s pitim.Nepiju denně,ale jen když jsem o víkendu v práci,to je na tom to nejhorší. Samozřejmě kvůli tomu mám v té práci problémy a doma taky.Přítel se mnou uz skoro vůbec nemluví. Dřív mi vždycky nadal,teď už na to nic neříká.Nechci pít, vypiju toho vždycky strašně moc a chovám se jak magor.Mivam strašné okna a celé to trvá už pár let.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

MIlá G., jděte na pobytovou léčbu – např. u Apolináře, http://www.alkoholik.cz/zavislost/kontakty_na_lecebny_terapetuty/kontakty_na_protialkoholni_lecebny_v_cr_a_zarizeni_zabyvajici_se_lecbou_zavislosti.html A nehledejte důvody, proč to nejde, ale najděte cestu, jak to udělat.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.