anonym Personál zeptal se před 2 roky

podvedl ji se mnou Na jednom vecirku jsem se nekolikrat vykousla s jednim klukem, do ktereho jsem se mimochodem zamilovala. Jenze az nekolik dni po tom jsem zjistila, ze ma holku. Dost me to vzalo. Vubec nevim co mam delat. Citim se, jako bych za to mohla ja a nicim vztah-ale mohl mi to ten kluk sakra rict, ze nekoho ma…Nenapsal mi ani ja jemu ne, nechci byt doterna.Zaroven na neho porad musim myslet.

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá lkl, promin, asi jsem ze staré školy, ale vykousnutí mi připadá jako slovo, které neobsahuje lásku, tak nevím, co řešíš… to je asi to, jak se vykousl i ten kluk … asi to chce něco změnit … třeba chronologii dějů …

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.