anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, Mám velký problém se sokyní v lásce. S přítelem jsem spolu přes roky a dělí nás velký věkový rozdíl (já 20,on 30 let). Ve vztahu se čas od času objevily neshody až na hranici rozchodu,ty jsme však vždycky lehce vládli a vyřešili (hlavně partner se snažil o nápravu),máme společné plány a vycházíme skvělě i s rodinami toho ruhého. Teď se ale objevila velká překážka. Přítel byl vždy v lásce stálý,úlety mu nic neříkaly a na jinou se ani nepodíval. Na jedné akci, 23.12.2017, již značně omámen alkoholem poznal slečnu,kterou viděl jednou v životě,ale podle jeho slov mu nedá spát a myslí jen na ni. Já si myslím,že je to stresem z Vánoc a naší hádkou v té době,ale nedokážu pochopit,že to sním tolik zamávalo. Sám mi přiznal,že nechápe co se to stalo,že na úlety není a má v hlavě zmatek,nedokáže si vybrat. Já o něj chci bojovat. Co mám udělat?

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Katko, dobré je, že to s Vámi sdílel. Naslouchejte, neutočte nebo si to bude nechávat pro sebe. Budte i nadále milující. Pořešení je na příteli.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.