anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, Potřeboval bych poradit ohledně toho o co se jedná a v případě jak si s tím poradit.Mám obrovský problém ze spanim, nevím jak to vysvětlit, ale normálně večer když jdu do postele tak jsem unaven jako každý normální člověk se i těším do té postele aLe jak mile usnu začnou se mi zdát hrozne noční mury (např. Někdo mě drží, nemůžu se hybat, komunikovat nic, často se stává že i kricim ze spánku hodně přátel mi to vypráví) už to trvá poměrně dlouho bude to kolem 4 let ale je to horší a horší ve svých snech například vidím věci které člověk nechce vidět jako například mrtvé děti u mě v pokoji a horší zachází to tak daleko ze třeba i 3 dny nespím ze strachu co se bude dít až zavřu oči. Děkuji za odpoved

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milý Mike, sejděme se osobně, at proberu s vámi, čemu jste přístupný. Stojíte si za akci? Stojí vám řešení za vaši aktivitu? Pak zavolejte a objednejte se.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.