anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den, můj problém trvá asi poslední 4 týdny. Řeším totiž ve svém životě několik špatných situací. Jedna se týká vztahů, další zase studia a zaměření co se týká práce. Ani v rodině bohužel neklape vše tak jak má. Zmíněnou dobu se však cítím opravdu psychicky i fyzicky naprosto vyčerpána. Nic mě nebaví, v rámci studia se nemohu do ničeho donutit, ať už se to týká samotného učiva nebo dělání nějakého projektu či úkolu. Často se u mě střídají nálady, někdy až stavy veselejší nálady a naopak pláče. Nastaly i chvíle totální beznaděje, hledání smyslu proč se ještě snažit. Opravdu už mnohdy nevím, kde najít síly. Přemýšlela jsem o návštěvě psychologa. Budu ráda za váš názor. Děkuji

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

MIllá Esie, návštěva psychologa, spíše opakovaná spolupráce, může být krok dobrým směrem. Potřebuješ najít pevný boid v sobě, důvěřovat tomu, že at se děje co se děje, jsi v bezpečí, tvoje podstata je v bezpečí. I pro tebe mohou být vhodná doporučení jako pro Marka, kterému píšu pod tebou. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.