Starší dotaz #547

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, nedávno mě po devítiletém vztahu opustil přítel. Zdůvodnil to tím, že už ke mě nic necítí a že má obavy, že by mi byl v budoucnu nevěrný a tím mi ublížil. Žili jsme spolu sedm let, máme společný majetek, společné přátele a plánovali jsme společnou budoucnost. Rozchod byl pro mě naprosto nečekaný a šokující. Expřítel mi řekl, že po rozchodu se mnou se mu ulevilo a o to víc se já trápím. Nechápu, jak po devíti letech může jen tak opustit vše, co jsme spolu budovali. Uvítám jakoukoliv radu, jak se s touto situací vyrovnat. Děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Míšo, situace nelehká…nezbývá nic jiného, než ošetřit své srdce, věřit sama sobě, že život zvládnete, poskytnout si tu lásku, kterou byste ráda od partnera…a také věřit, že když se jedny dveře zavírají, jiné se otvírají… přát/dát svobodu sobě i jemu – zrušit pouto…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.