anonym Personál zeptal se před 2 roky

Dobrý den. Máme s přítelkyní takový problém – jsem momentálně na dovolené až do 10 ledna. Jedinou komunikaci jsou tedy videohovory. Když jsem dnes při hovoru přítelkyně zeptal zda by mi potom ještě později tentíž den nezavolala odpověděla mi větou “mám pocit že jeden hovor za den přeci stačí“ tudíž je mi jasné že o další komunikaci v tom dni prostě nestojí. Jsem si naprosto jistý že kdyby volat nemohla určitě by mi to řekla. A potom když jsem se jí zeptal proč to tak cíti, řekla že neví a poté se chovala podrážděně a když jsem se jí zeptal, proč se cítí nebo chová tak naštvaně akorát mně odštěkne a tím to skončí. Nevím proč tomu tak je a jsem z toho dosti zmaten protože jí od začátku vztahu říkám že je důležité aby mi říkala celou pravdu a nebála se svěřovat se svými city. Jsme spolu jenom 4 měsíce přítelkyni je 18 let a stále studuje. Děkuji předem za odpověď

1 Odpovědi
Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milý Lukáši, patrně v tom cítila tlaky, závislost, omezování. Dobré je nenutit ke komunikaci – to může být vaše závislost na ni – vaše strachy… prostě respektujte… Užijte dovolenou.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.